Blog

Ohrožuje vás trombóza? Přijďte to zjistit na Světový den trombózy v GENNET!

21.09.2023

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve, která může vést k hluboké žilní trombóze a následně život ohrožující embolii. Prevence je nejlepší obrana proti nemocem. 

Riziko trombózy zvyšuje hormonální antikoncepce, infekce COVID-19, kouření, stres, těhotenství...ale trombóza může postihnout každého!
Využijte Světového dne trombózy a dorazte k nám 13.10. v čase 9:00-17:00 hodin na adresu GENNET, Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1 a nechte se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat.

Pokud u Vás bude trombofilie prokázána, pak rádi vyšetříme celou Vaši rodinu. Můžete tak režimovými opatřeními významně snížit riziko rozvoje onemocnění, jakými jsou žilní trombo-embolie, mozková mrtvice, nebo srdeční infarkt.

Vyšetření probíhá velmi rychle, pouze stěrem z ústní dutiny (tzv. bukálním stěrem), výsledek budete znát do 2 týdnů.
Na místě obdržíte drobné dárkové předměty a občerstvení.

POZOR! DORAZTE VČAS, KAPACITA ÚČASTNÍKŮ JE OMEZENA NA 500 OSOB! V den konání akce nás sledujte ve stories, budeme Vás pravidelně informovat o dostupné kapacitě testů.

Více informací naleznete na webu akce.
Těšíme se na Vás!
Tým GENNET


Ohrožuje vás trombóza? Přijďte to zjistit na Světový den trombózy v GENNET!

Mohlo by vás zajímat

Novinka
18.06.2024

Vážení klienti, rádi bychom vám oznámili, že ve dnech od 24.6.2024 do 4.7.2024 bude mít MUDr. Viktor Vik a MUDr. Kateřina Šťastná Bedrnová dovolenou.

Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024
Novinka
03.06.2024

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, hrdý člen skupiny FutureLife, v pátek 24. května 2024 úspěšně hostilo Prague Spring Symposium 2024. Tato…

GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!
Novinka
22.05.2024

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve,…

Provoz klinik GENNET během květnových svátků
Novinka
29.04.2024

Vážené klientky a klienti, rádi bychom Vás informovali o otevírací době během květnových svátků 1. a 8. května.  V těchto dnech máme na všech pobočkách GENNET…