Proč GENNET?

Komplexnost služeb

Genetika · Asistovaná reprodukce · Imunologie · Fetální medicína · Andrologie · Urologie

Díky komplexnosti služeb kliniky GENNET mohou naši klienti podstoupit celou svou léčbu na jednom místě. GENNET poskytuje veškerá nutná vyšetření nezbytná pro léčbu neplodnosti, a navíc také nejnovější testy z oblasti genetiky, imunologie a andrologie. Disponujeme vlastními genetickými a imunologickými laboratořemi. Naši lékaři patří ke špičkám ve svém oboru a mají mnohaleté zkušenosti

Dlouhá tradice

Klinika GENNET byla založena v roce 1996 jako centrum lékařské genetiky. Postupným rozvojem a růstem jsme přidávali nové specializace, jako například v roce 2005 obor asistované reprodukce. Zakladatel kliniky MUDr. David Stejskal patří stále mezi stěžejní členy našeho lékařského týmu.

Skvělé výsledky

Výsledky IVF léčby v GENNETu překračují průměrné hodnoty v České republice. Díky skvělé práci našich zkušených embryologů dosahujeme 85% úspěšnosti oplození vajíček, což zvyšuje šance na výběr nejlepšího embrya k transferu. Statistiky úspěšnosti IVF cyklů v GENNETu se zakládá na počtu klinických těhotenství našich pacientek. Průměrná úspěšnost napříč všemi věkovými skupinami je 40 % (57 % u věkové skupiny do 30 let). Úspěšnost programu s darovanými vajíčky je více než 69 %. Ročně se na našich klinikách uskuteční více než 3 000 cyklů a do dnešního dne se díky naší pomoci narodilo více než 10 000 dětí.

Personalizovaná léčba

Základem naší péče jsou individuální terapeutické plány a osobní přístup ke každému z našich klientů. Probereme s vámi všechny možnosti a navrhneme optimální řešení konkrétně pro vás. Pokud je při asistované reprodukci potřeba, provádíme PGT-M testování embryí nebo doplňujeme plány o komplexní imunologickou léčbu.

Pro páry, které teprve začaly plánovat otěhotnění, nabízíme unikátní „Carrier Test“. Ten odhaluje dědičné dispozice, které mohou ovlivnit plodnost rodičů nebo zdraví jejich potomků.

Pokud se rozhodnete pro léčbu s darovanými buňkami, můžete využít naší vlastní sperma banky a široké databáze dárkyň vajíček. Všichni dárci splňují přísná kritéria daná zákonem. Dárce je vždy anonymní, můžete si však zvolit základní kritéria pro jeho výběr.

Pečujeme o spokojenost našich klientů

Na léčbu nejste sami. Po celou dobu vás bude doprovázet tým našich odborníků, na který se můžete obracet se všemi dotazy. Děláme maximum pro vaši spokojenost. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby tak, aby jejich kvalita co nejvíce splňovala vaše očekávání.

Špičkové vybavení, moderní technologie

Klinika GENNET disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou naši odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby. Špičkové technické vybavení kliniky GENNET výrazně pomáhá dosahovat stabilní vysoké míry úspěšnosti v léčbě našich klientů.

Certifikace

Všechny naše kliniky jsou certifikovány dle mezinárodní normy ISO 9001:2015 a zdravotnické laboratoře akreditovány dle ČSN EN ISO 15189:2013 pro zajištění vaší maximální spokojenost a kvality poskytovaných služeb.

Kliniky GENNET pravidelně oficiálně prokazují a potvrzují svou odbornost, objektivitu a nezávislost pro vykonávání svých činností. Zároveň se také každoročně účastníme mezinárodních kontrol kvality a podporujeme mezinárodní výzkumné projekty.

Naši lékaři, zdravotní sestry, pracovníci laboratoří a koordinátoři zahraničního oddělení se účastní mnoha kongresů a vzdělávacích akcí. Pravidelným vzděláváním zvyšujeme odbornou způsobilost našich kolegů a tím  pro vás zajišťujeme nejlepší možnou péči.