DARUJTE SPERMIE

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Pomozte neplodným párům splnit jejich sen o kompletní rodině. Staňte se dárcem.

Získejte darováním až 20 000 Kč
Získejte darováním až 20 000 Kč
Proč darovat spermie?
Pomoc Pomoc

Darováním spermií pomůžete neplodným párům splnit jejich sen.

Zdravotní vyšetření Zdravotní vyšetření

Darování předchází genetické vyšetření, krevní vyšetření na HIV, hepatitidu B a C, syfilis, spermiogram a Chlamydia trachomatis. Díky těmto vyšetřením získáte informace o svém zdravotním stavu, které mohou být cenné např. při plánování vlastní rodiny.

Odměna Odměna

Kompenzujeme náklady spojené s darováním až do výše 20 000 Kč.

Kdo může Darovat spermie?

Darovat spermie můžete, jestliže: je Vám 18–39 let, výsledky vyšetření, která Vám zajistíme na naší klinice, budou v pořádku.

Nezávazná konzultace

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Jak darování spermií probíhá?

  1. Vyplníte kontaktní formulář.
  2. Budete kontaktováni naší koordinátorkou darovacího programu, která s vámi sjedná schůzku a vše vám vysvětlí.
  3. V první fázi darovacího procesu je nutno absolvovat 2–3 kontrolní spermiogramy, na jejichž základě dojde k vyhodnocení vaší vhodnosti k darování spermií. Poté následuje konzultace s genetikem a IVF lékařem a odběry krve a moči pro nutná vyšetření vašeho zdravotního stavu.
  4. Po schválení vaší vhodnosti k darování je možno přistoupit k jednotlivým návštěvám za účelem darování spermií. Darovací proces je ukončen v momentě zamražení desáté darované dávky, která je vhodná pro účely použití v IVF cyklu.
  5. Po uplynutí šesti měsíců se provádí kontrolní odběr krve za účelem testování na pohlavně přenosné choroby. po vyhodnocení jsou darované dávky uvolněny z karantény a mohou být použity pro vhodné příjemce.
Proč darovat

Mít dítě je pro většinu lidí tou nejpřirozenější věcí na světě. Přesto více než 80 milionů lidí nemůže počít dítě přirozenou cestou. Problémy bývají jak na straně ženy, tak na straně muže. Darování spermií je pro některé páry často jedinou možností jak počít dítě, které bude alespoň zčásti biologicky jejich. Tyto páry za sebou mají dlouhou a často bolestivou cestu a jsou zcela závislé na mužích – dárcích spermií.

Proč darovat s námi

Ročně ošetříme kolem 20 tisíc pacientek v rámci genetiky, prenatální diagnostiky a reprodukční medicíny. Patříme k největším klinikám svého druhu v Evropě a ošetřujeme klienty z 20 zemí světa. Klinika GENNET má mezinárodní certifikace a akreditaci systému kvality, která je zárukou naší odbornosti. Po celou dobu přípravy se o Vás stará tým specialistů, kteří dbají o Vaše bezpečí a zdraví. Je Vám také k dispozici koordinátor, se kterým můžete řešit jakékoli otázky.

Proč GENNET?

  1. Patříme k předním evropským klinikám.
  2. Díky mnohaletým zkušenostem, odborníkům a vyškolenému personálu poskytujeme našim klientkám tu nejlepší péči.
  3. Máme certifikované a akreditované laboratoře.
  4. Nejmodernější testy a vyšetření v oblasti genetiky a neplodnosti nám pomáhají určit přesnou diagnózu. Můžeme tak našim pacientkám nabídnout léčbu s vysokou mírou úspěšnosti.
  5. Jsme špičkové a moderní pracoviště s dlouholetou tradicí.