Blog

Využijte letní slevu na permanentní monitoring embryí! Objednejte se na úvodní konzultaci.

30.06.2023

Pokud se už delší dobu snažíte o miminko a nedaří se, neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci s naším specialistou. Pro pacienty, kteří absolvují úvodní konzultaci během července a srpna jsme připravili letní akci - permanentní monitoring embryí Embryoscope+ za jedinečnou cenu 2000 Kč (původní cena 7000 Kč)! Akce platí pouze pro pobočku GENNET Letná - Praha 7.

Permanentní monitoring embryí slouží k nepřetržitému sledování jejich vývoje. Na našich klinikách používáme Embryoscope+ vybavený neuronovou sítí pro výběr embrya - software IDAScore.

"Systém identifikuje embrya s nejvyšší šancí na implantaci a slouží tak jako doplněk klinického hodnocení embryí embryologem. Na základě získaných informací jsme pak schopni s větší jistotou vybrat nejvhodnější embryo pro transfer. Díky tomuto softwaru se hodnocení embryí v GENNET posunulo na další úroveň, která pro pacientky znamená zvýšení šance na otěhotnění.“

Hlavní výhody permanentního monitoringu embryí:

  • Vyšší implantace
  • Vyšší šance na úspěšné těhotenství
  • Zkrácení délky léčby
  • Nižší riziko komplikací a ztráty těhotenství
  • Úspěšnější léčba ve všech věkových skupinách

V případě zájmu o úvodní konzultaci s možností využít zvýhodněné ceny permanentního monitoringu embryí, nám napište přes kontaktní formulář, obratem se vám ozveme s nabídkou volného termínu pro vaši návstěvu.

AKCE UKONČENA - KAPACITA VOLNÝCH TERMÍNŮ PRO ÚVODNÍ KONZULTACE JE JIŽ OBSAZENA. 


Mohlo by vás zajímat

Novinka
24.06.2024

Vážené pacientky a vážení pacienti,  dovolujeme si vás informovat o prázdninovém provozu našich klinik od 1.7. do 30.8. 2024. Během svátků 5. a 6. července jsou kliniky GENNET otevřeny pouze pro objednané pacienty.

Novinka
18.06.2024

Vážení klienti, rádi bychom vám oznámili, že ve dnech od 24.6.2024 do 4.7.2024 bude mít MUDr. Viktor Vik a MUDr. Kateřina Šťastná Bedrnová dovolenou.

Ozvěny z Prague Spring Symposia 2024
Novinka
03.06.2024

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, hrdý člen skupiny FutureLife, v pátek 24. května 2024 úspěšně hostilo Prague Spring Symposium 2024. Tato…

GNTlabs by GENNET partnerem Dne trombózy v Nemocnici Děčín: Ohrožuje vás trombóza? Zjistěte to ZDARMA!
Novinka
22.05.2024

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve,…